Hakkımızda
           2001 yılında faaliyetlerine başlayan Toprak Tarım Konya’da kurulmuştur. Kuruluş açısından bir aile şirketi olan firma, günümüz işletmecilik anlayışına uygun olarak kurumsallaşma adına atılımlar yapmanın gereğine inanmaktadır. Her geçen gün hizmet standartlarını geliştirmeye, kaliteyi arttırmayı hedeflemektedir. Yapılan tüm bu çalışmalar müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin bir sonucu olarak gelişmektedir. Sektörümüzde faaliyet gösterdiğimiz bugüne kadar geldiğimiz noktadan güç alarak, geleceğe umutla bakmaktayız. Bu hedefler doğrultusunda tesisleşme alanında önemli yatırımlara imza attık. Adana çevre yolunda kurulu bulunan 15.000 m³ çelik silo ve 1.000 m² kapalı depo, 40 ton/saat kapasiteli mısır kurutma tesisine ilave olarak 2012 yılında KâzımKarabekir lokasyonunda kurulan 30.000 m³ çelik silo ve 3000 m² kapalı depo yapılmış, geniş lojistik filo imkanları ile tedarik hizmeti verdiği un ve yem sanayi sektörlerine sürekli ve kaliteli hizmet vermektedir.

           Toprak Tarım firmamız 2001 yılında Konya merkezli olmak üzere Mehmet ve Mustafa Uysal kardeşler tarafından kurulmuştur. Amatör ruh ve profesyonel bakış acısı, tecrübe ve bilgi birikiminin çok çalışmakla birleştiği; Bugünün dünden daha iyi olması gerektiği inancı ile Toprak Tarım sektörde ilk beş yılında kurumsallaşmasını tamamlamış yurt çapında aranan bir firma olmuştur. Toprak Tarım, tarım ve hayvancılık sektörünün ülkemiz ve insanlık için bugün ve gelecekte olan önemini bilmekte, bilinenin aksine tarım ve hayvancılığın ülke kalkınmasında lokomotif sektörler olacağına inanmaktadır.

           Her geçen gün sektörümüz gelişiyor. Biz de bu hızlı dönüşüm sürecinde müşteri beklentileri doğrultusunda kendimizi sürekli yenilemekteyiz. Sahip olduğumuz bu işletmecilik felsefesi ve işimize olan bağlılığımız bizi bugünlere getirmiştir. Dün olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizle birlikte her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışmayı sürdüreceğiz.


Misyonumuz
Sürekli değişen ve gelişen sektörümüzde, müşterilerinin de ihtiyaçlarının değiştiğinin farkında olan, karşılıklı kazanma ilkesine dayalı olarak sürekli ve sürdürülebilir bir büyümeyi kendisine ilke edinmiştir. 


Vizyon
Sektöründe referans gösterilen, rekabetçi, müşteri memnuniyeti odaklı gelişmenin öncüsü olma ilkesini sürdürülebilir bir şekilde taşıyan bir kurum olmak.